Menu
Your Cart

Uzak Işıklar Blog RSS Feed

15 Sep Hediyelik Takı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?
uzakisik 0 14441
Doğru aldığınızda takı eşyaları mükemmel bir hediye olabilir. Kişisel, zamansız ve özel bir anı taçlandırmak için harika bir yoldur. Ancak, doğru parçayı seçmek zor olabilir, bu yüzden mücevherleri o..
15 Sep Pırlantaya En Benzeyen Taş Hangisidir?
uzakisik 0 8263
Hepimiz yüksek kalitede pırlantaların çok pahalı olduğunu biliyoruz, ama ya doğal bir elmas için bu kadar para ödemek istemezseniz? Aynı görünen ancak daha uygun fiyatlı bir etiketi olan taşlar var m..
15 Sep Kolye Ve Küpe Uyumu Nasıl Olmalıdır?
uzakisik 0 10090
Boynunuza göre doğru takıları seçmek zor olabilir. Herkesin farklı bir boyun şekli ve size yakışacak takı modelleri vardır. Size çok yakışan şey başkasında o kadar iyi görünmeyebilir. Çoğunlukla koly..
15 Sep Serçe Parmağa Hangi Yüzük Takılır?
uzakisik 0 5665
Temel olarak, serçe parmak olarak da bilinen beşinci parmağa da yüzük takılabilir. Son yıllarda yüzük parmağı olan dördüncü parmak dışındaki parmaklara da yüzük takmak moda haline geldi. Artık her pa..
15 Sep Abiyelerle Hangi Takılar Tercih Edilmelidir?
uzakisik 0 7724
Hiçbir şey kıyafetinize veya ruh halinize güzel bir mücevher parçası kadar bir şey ekleyemez. Abiye kendi başına yeterince gösterişli bir kıyafet modeli olsa da ortamlarda göz kamaştırmak için abiye ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)