Hiçbir şey kıyafetinize veya ruh halinize güzel bir mücevher parçası kadar bir şey ekleyemez. Abiye kendi başına yeterince gösterişli bir kıyafet modeli olsa da ortamlarda göz kamaştırmak için abiye ile hangi takıyı tercih ettiğiniz de önemlidir. Takı seçimi, kıyafetin tüm havasını söndürebileceği gibi, basit ve sade bir kıyafeti de kırmızı halı üstünde yürüyormuşsunuz gibi başka bir boyuta taşıyabilir. Bu etkiye sahip olmak için seçimlerinizi nasıl yapacağınızı bilmeniz gerekir.

Külkedisi Elbisesi

Ultra göz kamaştırıcı bir gece söz konusu olduğunda, sadece göz kamaştırıcı bir külkedisi elbisesi bu etkiyi sağlayabilir. Parlak taşlar ile mükemmel bir tablo oluşturan, kabarık abiye elbise, kristal takılarla ön plana çıkabilir. Kendinizi asla renkli taşlardan biri ile görmediyseniz, zümrüt yeşili bir kolyenin veya küpenin kıyafetinizin havasını nasıl değiştirebileceğine şaşırabilirsiniz. Size uygun olan takıları bulmak ve renklendirmede en iyisini ortaya çıkarmak için çeşitli tonları deneyebilirsiniz. Özellikle elmas ve beyaz altın, zümrüt kolye hemen her modelle uyum sağlayacaktır. Kıyafet seçiminizi koyu renklerden yana, özellikle gece mavisi gibi iddialı bir renk paletinden seçerseniz, gecenin parlayan yıldızı olmanız kaçınılmazdır.

V Yakalı Elbiseler

Derin V yakaları olan abiye elbiseler etkinliklerde oldukça katı ve gösteriyi durduracak kadar iddialı bir ifade sunuyor.  V yakalı bir abiye seçerken, ortaya çıkan boyun çizgisini dengelemek için doğru renge, kumaş malzemesine ve etek boyuna sahip elbiseyi bulmak yeterlidir. Özellikle yumuşak kadife bir elbise, zarif bir karanlık görünümü oluşturacaktır. İnce mücevherler, aşırı açık bir yakanın hem daha kapalı hem de daha şık görünmesini sağlarlar. Goblen büyüklüğünde taşlar ve ağır kolyeler yerine aksesuarları minimumda tutun. Bir çift kümeden oluşan pırlanta küpe, sade şıklığın özüdür ve sadece doğru miktarda ışıltı katabilir. Partneriniz takım elbise giymeyi tercih etmediğinde ve kot pantolonla bu davete katıldığında bile sizin ışıltınız ikinizi de şık göstermek için yeterli olacaktır.

Straplez Yakalı Abiyeler

Omurgaları, boynu ve sırtı ön planda tutmak bu sezon hiç bir düşüş göstermedi. Kuşkusuz, straplez bir abiye seçtiğinizde eğer yaka açıklığı çok fazlaysa aksesuarlara meydan okumak zor olabilir. Ancak doğru mücevherlerle modaya uygun bir görünüm elde edebilirsiniz. Kolyeye odaklanmayı sürdürmek için, aksesuarlarınızın yanı sıra makyajınızda da aşırıya kaçmaktan kaçının. Modern ve ferah bir görünüm için genel silueti aklınızda bulundurun. Katıldığınız etkinlikte dikkatleri üzerinizde toplamak için straplez yakalı abiyenizle doğru takıyı seçme konusunda hassas davranın.