Menu
Your Cart

Hakkımızda


Uzak Işıklar Accessories & Collection; 2008 yılından itibaren faaliyet göstermekte olup, ithal ve yerli özel tasarımlarıyla ışıltı yaratan ürünlerini 2011 yılından itibaren internet üzerinden de müşterilerinin beğenisine sunmaya başlamıştır.

İstanbul’da Kadıköy, Beşiktaş, Esenler, Levent MetroCity AVM ve Maltepe Park AVM mağazalarında hizmet vermekte olan Uzak Işıklar, özgün tasarımları ve dünya modasının en güncel modellerini sizlere sunmaktadır. Nikel free ürünlerimiz ile sağlığınızı ön planda tutan Uzak Işıklar Accessories & Collection, kurşun içermeyen ürünlerimiz ile doğaya saygılı çevre dostudur.  Kurulduğu günden bu yana kaliteden ödün vermeden, yenilikçi tasarımlara imza atan Uzak Işıklar Accessories & Collection, zarafeti modayla; şıklığı detaylarla harmanlayarak vazgeçilmez olmanın sorumluluğu ile hizmet vermektedir.

Kalite politikası olarak müşterilerin her türlü bijuteri ihtiyacını karşılayarak,  kısa ömürlü basit tasarımlar yerine, uzun ömürlü ürünlerle koleksiyonunu oluşturmaktadır. Bu amaçla müşterilerine daha kalıcı, daha kaliteli ve uygun fiyatlı ürün sunmaya, yenilikçi olmaya, fark yaratmaya ve dinamizme büyük önem vermektedir.

Kadrosu, kaliteli ve geniş ürün yelpazesi, satış desteği ile müşterilerin vazgeçilmezi olmaya devam edecektir.


MİSYONUMUZ

Dinamik çalışan deneyimli ve yetkin kadrosu ile birlikte her yaşa ve her zevke hitap eden özgün tasarım ürünleri, uygun fiyatlarla, kaliteden taviz vermeden, moda tasarımlarıyla çeşitlendirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Kariyer fırsatlarına açık, keyifle çalışılan ve çalışmak için tercih edilen bir firma olmak.

Paydaşları ile büyümek ve onlara değer katmak.

İnsan ve çevreye olan saygımız, doğru ve açık iletişim yaklaşımımızla güven duyulan ve izlenen çözüm ortağı olmak.


VİZYONUMUZ

Yenilik, farklılık ve özgün tasarımları en önde tutmak; en kaliteliyi, en uygun fiyata ve en hızlı şekilde müşterilere sunmak. Bijuteri alanında öncü hizmetlerimizle ve fark yaratan özel tasarımlarımızla Türkiye’ de lider, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.